Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się
Wypełnij zgłoszenie

Praktyczne wykorzystanie komputera i Internetu w pracy i w domu

Praktyczne wykorzystanie komputera i Internetu w pracy i w domu – poziom podstawowy

 1. Prowadzący: mgr inż. Andrzej Brandt
 2. Data szkolenia: 23.10-14.11.2012
 3. Forma zaliczenia: Ćwiczenia końcowe
 4. Liczba godzin dydaktycznych: 40
 5. Ukłag godzinowy: wtorki,środy g.16.15-20.30

Opis szkolenia:

Komputery są dziś wszechobecne w naszym życiu, a dzięki nieograniczonym możliwościom Internetu wiele spraw urzędowych, bankowych, rezerwacji i zamówień można dziś załatwić nie wychodząc z domu. Każdy z nas jest w stanie przyswoić sobie zasady obsługi narzędzi komputerowych. Wykorzystując pakiety biurowe możemy szybko i sprawnie sporządzić odpowiedni dokument, przygotować korespondencję, prezentację firmową czy też pełne zestawienie domowych wydatków.

Szkolenie „Praktyczne wykorzystanie komputera i Internetu, w pracy i w domu” szybko i łagodnie wprowadzi Cię w świat komputera i sieci WWW. Doświadczony wykładowca wyjaśni wszystkie pojęcia i problemy, prowadząc Cię za rękę przy poznawaniu kolejnych narzędzi i wskazując najważniejsze programy.

Program szkolenia

Szczegółowe daty zajęć:

23,24,30,31 października 2012

6,7,13,14 listopada 2012

Sylwetka prowadzącego:

mrg inż.Andrzej Brandt:

 1. Pod koniec lat 50-tych ub. wieku ukończona Politechnika Krakowska oraz Wydział Matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.
 2. Do 1959 r. praca jako st. asystent w Katedrze Matematyki Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej.
 3. Po przeprowadzeniu z powodów osobistych do Olsztyna – wykładowca przedmiotu „Elementy nauk inżynierskich” w Akademii Rolniczo-Technicznej (obecnie Uniwersytet Warmińsko Mazurski) oraz w filii Wieczorowej Szkoły Inżynierskiej Politechniki Warszawskiej – lata 1960 – 1966.
 4. Od 1967 r. w Warszawie – przez 10 lat szef pionu IT jednego z największych polskich biur projektowych (Zakładu Projektowo=-Technologicznego Zrzeszenia Przemysłu Ciągnikowego URSUS) – autor kilkudziesięciu aplikacji komputerowych dla wielu branż projektowych, takich jak: budownictwo, elektryka, instalacje sanitarno-przemysłowe itp.
 5. W latach 1984-1986 kontrakt zagraniczny w austriackim biurze konsultingowym TechnoProject jako konsultant mechaniki i instalacji sanitarno przemysłowych.
 6. W 1990 i 1991 r, dwa zawały serca i konieczność przejścia na rentę, a następnie emeryturę.
 7. W latach 1995-2000 wykładowca w Policealnym Studium Informatycznym w Warszawie.
 8. W latach 2001-2011 st. wykładowca kolejno: w Mila College, Wyższej Szkole Informatyki i Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki (uczelnia akademicka).
 9. Autor kilkunastu publikacji naukowo-technicznych – głównie z zakresu informatyki.
WWSI

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

UDP   ESkills